جستجو در سایت

images/iacf1.jpg

روزجادوییت بخیر دوست من

ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺭﺍ ﻭﺭﻕ ﺑﺰﻥ، ﺍﺳﺘﮑﺎﻥ ﭼﺎﯼ ﺭﺍ ﺑﻪ شڪرانه ﻧﻔﺲ ﮐﺸﯿﺪﻧﺖ ﺑﻨﻮﺵ... ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺯﻧﺪگے ﺭﺍ ﺩﺳﺖ ﻧﺨﻮﺭﺩﻩ ﺑﮕﺬﺍﺭﯼ. پایان آدمیزاد نه رفتن یار است و نه تنهایی، آدمی آن هنگام تمام می‌شود ڪه دلش پیر شود.
پیام صبح جادویی

امروز با ما تماس بگیرید

خــدایـاحفـظ ڪن مردمِ سـرزمینـم را از بلاها، سختی‌ها مصیبت‌ها و گرفتاری‌ها خـدایا خودت پناه و تسکینِ دردهایشان باش خدایا دلشوره و دلواپسی را از ڪشور ما دور ڪن....
تهران / خیابان مطهری تماس با ما

موفقیت


به جزئیات موثر فکر کنید و درباره شان بنویسید. هیچ چیز نباید از دید شما دور بماند اما لطفا دچار وسواس نشوید و اجازه دهید ذهنتان در مواقع بحرانی و موقعیت های پیش بینی نشده آزاد و رها دست به ابتکار بزند.
ادامه مطلب

مدیریت زمان


روش های اموزشی و تکنیکی برای گذر از بحران مدیریت زمان مدیریت زمان واقعا سخت است، چالش مدیریت زمان نیست بلکه مدیریت خود شخص است. مدیریت زمان بیشتر از هر چیزی نیازمند: نظم انضباط شخصی تسلط برخود و بیشتر از هر چیزی خودکنترلی است.
ادامه مطلب

اصول مذاکره و معاشرت


برای ارتباط واقعی با یک فرد، ابتدا باید با خود مربوط شد. اگر نتوانیم تنهایی‌مان را در آغوش کشیم، از دیگری به‌عنوان سپری در برابر انزوا سود خواهیم جست. یادگیری روش های درست مذاکره چه تاثیری در زندگی ما خواهند داشت؟ دوره_های ابتدایی و پیشرفته مذاکره
ادامه مطلب

مدیریت مالی


ما سعی می کنیم در اینجا یک روش ساده و موثر را برای انتقال آن به کودکانتان ارائه نمائیم، تا شما بتوانید اصول اولیه و پایه ای مدیریت مالی را به سادگی برای کودکان خود تشریح نمائید. شما این مدل آموزشی را می توانید برای کودکان گروه سنی ۴ تا ۱۳ ساله اجرا کنید.
ادامه مطلب

مطالعه بیشتر درباره ما

اگر ما به طرحِ تجاری به عنوانِ یک نقشه‌ی راه نگاه کنیم، احتمالاً بهتر می‌توانیم اهمیتِ آن را درک کنیم. اگر فرض کنیم شما سعی دارید از تهران به مشهد (برای سفر یا مأموریت) رانندگی کنید، تعدادی راه برای عبور وجود دارد که هریک مدت زمانِ عبور و هزینه‌ی متفاوتی خواهند داشت. درست مانند مسافر، کارآفرین باید قبل ازآماده‌سازی طرح سفر بعضی تصمیمات مهم را گرفته و اطلاعات جمع‌آوری کند.
 • هوش تجاری
 • مشاوره کسب و کار
 • طراحی پلان کسب و کار
 • موفقیت در کسب و کار
 • توسعه کسب و کار
 • چرخه حیات کسب و کار
 • بازاریابی کسب و کار
 • کیفبت کسب و کار
 • آنالیز کسب و کار
 • ارائه راهکارهای کسب و کار


تجربه ما را در آزمون قرار دهید

ما پیشنهادات عالی برای شما و موفقیت کسب و کار شما داریم
امکانات حرفه ای برای فروش بیشتر  برنامه های اختصاصی برای فروش حرفه ای کالا و خدمات
ادامه مطلب
سرویس کاربران 95 درصد
وضعیت کسب و کار 75 درصد
امتیاز کلی 85 درصد
مهارتهای بازاریابی 72درصد
اعتبار برند 92درصد
موفقیت فروش 85درصد

میتوانید به ما اعتماد کنید . کارها و پروژه های تکمیل شده ما

1,079 پروژه های جاری
87 کاربران ما
352 پروژه های تکمیل شده
2,314 تعداد ساعات کاری

نظرات کاربران

نظرات کاربران ما درباره شرکت و نحوه انجام کار ما
““اکثر کارآفرینان بهترین چیزها را در چنته دارند؛ یک بیزینس پلن عالی, یک مدل مالی عالی. اما این تنها چیزی است که دارند.” آنها فکر میکنند راه اندازی یک کسب و کار به معنی داشتن یک طرح کسب و کار است.اما در واقع کارآفرینی یعنی خلق آینده در یک قدم و در یک دید ”
مهندس کامپیوتر و فناوری اطلاعات
“در طولِ فعالیت کسب‌وکار خود، اطلاعات جدید کسب کنید و برنامه‌ی کسب‌وکار خود را به‌روز کنید. کسب‌وکار شما باید در گذر کار از مرحله‌ی راه‌اندازی به مرحله‌ی رشد و توسعه، مانند موجودی زنده به تکامل برسد. ”
کارشناس فروش
“به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مدیریت مالی، در اهمیت یک طرح تجاری همین بس که بدانید یک طرح تجاری خوب و قابل قبول می تواند موفقیت شما در تجارت را تضمین کند اما یک طرح نادرست می تواند زندگی و کارتان را نابود کند. ”
مدیر روزنامه

ملاقات با تیم ما

شرکت ما با تجربه، دوست داشتن و مهارت ساخته شده است
برنامه ریزی نکات مهم در برنامه ریزی همه ما یک کاری داریم که باید از شنبه شروع کنیم؛ شنبه‌ای که هنوز نیامده است. شاید هم آمده و بعد از چند روز دوباره رفته و اوضاع همان آش و همان کاسه شده است. اما کجای کار ایراد دارد که شنبه موعودمان هنوز نیامده است. زمان نداریم؟! حوصله‌اش را نداریم؟! یا از آمدن و انجام دادن آن کار خاص می‌ترسیم؟!
استارت آپ چیست؟ کسب و کارهای نوپا از زمانی که واژه استارت آپ وارد زبان فارسی شد معادل‌های بسیاری برای آن تعیین کردند، یکی از ترکیب‌هایی که خیلی زیاد استفاده می‌شود و احتمالا زیاد هم شنیده‌اید کسب و کارهای نوپا است. که به خوبی می‌تواند کلیت معنایی و عملکرد استارت آپ را نشان بده
کسب درآمد در خانه ایده اجرایی کسب درآمد در خانه نمی‌دانم در این روزهای خانه نشینی به این فکر کرده باشید که می‌توانید کسب درآمد در خانه داشته باشید یا نه؟! یا شاید هم از آن دسته افرادی هستید که از صبح زود بیدار شدن و یا کار کردن در بیرون از خانه خسته شده باشید یا ترجیح می‌دهید کنار کودک‌تان و در شرایط آزادتری کار کنید و محدود به ساعت رفت و آمد نشوید.

راهکار آسان ما برای موفقیت

برای ایجاد یک کمپانی موفق و بین المللی هم اکنون اقدام نمایید
1. طراحی پلان تجاری طرحِ تجاری یک سند نوشته شده است که شما را به عنوان یک کارآفرین با تمام عناصر درونی و بیرونی مربوط به فعالیت کارآفرینانه که در شروع یک فعالیت کارآفرینانه موجود است، آشنا می‌کند و بر تمام تصمیم‌گیری‌های طولانی یا کوتاه‌ مدت درطی سه سالِ اولیه نظارت دارد.
2. طرحی برای موفقیت طرح تجاری معمولاً مجموعه‌ای از بخش‌های کاربردی مثلِ بخشِ بازاریابی، مالی، تولیدی، و منابع انسانی است. عموماً طرح تجاری به نقشه‌ی راه تشبیه می‌شود. بنابراین طرح تجاری مانند نقشه‌ی راه به سؤوالاتی از قبیل: هم‌اکنون من کجا هستم؟ به کجا می‌روم؟ و چه‌طور به آن‌جا بروم؟ جواب می‌دهد.
3. بازنگری فرآیندها به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مدیریت مالی، در اهمیت یک طرح تجاری همین بس که بدانید یک طرح تجاری خوب و قابل قبول می تواند موفقیت شما در تجارت را تضمین کند اما یک طرح نادرست می تواند زندگی و کارتان را نابود کند.
 • fr-FR
 • English (UK)

طرح کسب و کار

خیابان مطهری/ تهران

منوی سریع